logo2

Medycyna postępuje...
84 488 667
160 online
31 412 VIPy
Reklama

CAMU CAMU This is BIO
OGROMNA ILOŚĆ
WITAMINY C
DODAJ DO
PROTEINOWEGO
SZEJKA

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • 2 proste przepisy na atopowe zapalenie skóry, czyli ocet jabłkowy znowu rządzi

  apples/ ssk-ji.info

  Bo przy atopowym zapaleniu skóry należy zrobić 6 rzeczy.

  Wypryski skórne są przewlekłym problemem wielu ludzi, a 70% przypadków atopowej skóry pojawi się nawet poniżej 5 roku życia.

  60% niemowląt dotkniętych egzemą będzie miało w dorosłym życiu jakieś problemy z obrzękami, świądem, pęcherzami, lub tylko mniejszymi chrostkami, albo po prostu częstym swędzeniem skóry.

  Przemysł rakowy podkopuje informacje na temat profilaktyki raka, żywności przeciwnowotworowej, witaminy D, jodu, nadtlenku wodoru, unikania toksycznych substancji chemicznych i chce nas izolować od innych istotnych informacji, które mogą uratować życie.

  Owa izolacja od prawdy polega na lepieniu ze swojej gliny, lekarzy na poziomie wyższej szkoły, a następnie stażu, a potem już ciągle. Lekarz ma w świadomości większości ludzi bardzo zakorzeniony autorytet. Gdy przepisana przez niego chemioterapia nie daje poprawy i umiera Bowie, Rickman, Kora, Ania P. to i tak nikt medycyny alopatycznej nie obwinia.

  A jej przedstawiciel lekarz jest jeszcze bardziej słynny, jak ten, pod którego pieczą zmarł Steve Jobs, który niby zaszkodził sobie apple, tfu, jabłkami.

  Lekarz jest tylko zmanipulowany i dlatego tak wierzy w swoje metody, nie jest cyniczny

  To nie jest zły człowiek i nie wylewajmy go z kąpielą. Posiada wiedzę, i teraz do Ciebie należy, żeby przecedzić ziarno od plew. Gdy chcesz skorzystać z jego pomocy, musisz z nim rezonować. Gdy odczuwasz silne wewnętrzne opory przed chemią, (ale w stanie zero, nie w emocji strachu, tylko, gdy uda Ci się wyzerować) to oznacza, że nie rezonujesz z metodami alopaty i to nie będzie dobre dla polepszenia zdrowia Twojego ciała.

  Powoli rośnie też autorytet naturopatów, bo sporo ludzi dostrzega co się dzieje, ale.

  Ludzie zaczynają ufać, że w razie czego, odpukać, załadują się kwasem askorbinowym, zrobią płyn Lugola, nasmarują dziecku pięty olejkiem oregano z kokosem i będzie spoko. Napiją się sody, potem octu jabłkowego. Byle było szybko, jak najtaniej i bez specjalnego zachodu.

  Owszem zapewnie doraźnie taka bomba antyoksydantów zrobi swoje, pomoże wątrobie, zacznie się detoks. Swobodne elektrony zaczną pacyfikować wolne rodniki tlenowe. Zrobi się trochę lepiej dla ciała. Trochę porządku. Może jakiś szczęśliwiec faktycznie ozdrowieje całkowicie. Ale.

  Mówimy tutaj o złożoności ludzkiej natury. Są tacy, którzy faktycznie przeżywają chemioterapię i wychodzą z tego cało.

  Egzema skórna, to choroba związana ze stylem życia, w tym matki karmiącej

  Najczęściej przewlekły stan zapalny w ciele wiąże się ze złym trawieniem, czyli brakiem odpowiedniej ilości kwasu żołądkowego, co za tym idzie przeciekaniem jelit i chorobami, które z tego wynikają. Pasożyty, wirusy w ciele, alergeny w diecie (współczesny gluten truje głównie przez randap i inne pesty), przeciekające jelita,  i w tym stanie skóra nie może dobrze wyglądać.

  Reklama

  Idealna kuracja uodporniająca i silne odżywianie GREENS & FRUITS TIB minerałowo-witaminowy , też bogate źródło B COMPLEX 50 warzyw, owoców, ziół, enzymów i PROBIOTYKÓW


  Bywa, że atopowe zapalenie skóry nigdy nie zależało od Ciebie, tylko od sąsiada opryskującego swój trawnik, albo od środków czystości na amen w pracy, albo z powodu chemitrailsów, czy czegokolwiek na co sobie niczym nie zasłużyłaś, a więc, gdy zaczyna się egzema, swędzenie i wysypka użyj tego naturalnego i nieinwazyjnego sposobu.

  Wypryski skórne są przewlekłym problemem wielu ludzi. 70% przypadków pojawi się nawet poniżej 5 roku życia. 60% niemowląt dotkniętych egzemą będzie miało w dorosłym życiu jakieś problemy z obrzękami, świądem, pęcherzami, lub tylko mniejszymi chrostkami, albo po prostu częstym swędzeniem skóry.

  Reklama

  Tu znajdziesz 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do rewolucyjnej, a jakże prostej oczyszczającej KURACJI 4 SZKLANEK


  Przy atopowym zapaleniu skóry należy zrobić te 6 rzeczy:

  1. Oczyścić ciało z pasożytów (dynia, inne) i metali ciężkich (kuracja 4 szklanek)
  2. Zakwasić żołądek
  3. Uszczelnić jelita (glutamina)
  4. Dostarczyć probiotyków
  5. Odżywić ciało

  6. Stosować naturalną kurację zewnętrzną (patrz niżej) z użyciem octu jabłkowego 

  apple/ ssk-ji.info

  Dzieci

  W przypadku dziecka należy zacząć od zastosowania kuracji pestkami z dyni, następnie genialne chlorofile chlorelli, spiruliny, uszczelnić jelito kolagenem i witaminą C (opcjonalnie izolat serwatki CRP), a dla dzieci wszystkojedzących podawać przez tydzień wywar z kości i chrząstek zwierząt z bio hodowli. Wprowadzenie probiotyków i zadbanie o wyrównanie braków odżywczych, albo za pomocą dobrze odżywionej matki, podczas karmienia piersią, albo w przypadku starszych dzieci  preparatami multi-witaminowymi, omega 3.

  Dorośli

  Biorezonans, lub kuracje odpasożytowujące  typu pestki z dyni, czy trójca: piołun, czarny orzech, goździki, albo inne metody. Naturalne codzienne odżywianie wszechmocną kuracją 4 szklanek. Oczywiście zakwaszenie żołądka. Oczywiście uszczelnienie jelit (kuracja glutaminą, izolat serwatki CRP, kolagen i MSM do 4 szklanki, glukozamina z chondroityną), po czym dieta antyzapalna, dodatkowe suplementy diety (magnez, jod, potas, witaminy A, B, C i D w protokole z K2 i oczywiście kwasy tłuszczowe Omega3, jaki selen? jaki cynk?). No i smarowanko też octem jabłkowym.

  apple/ ssk-ji.info

  Gdyż w leczeniu egzemy pomaga ocet jabłkowy

  Przynosi wielką ulgę. Natomiast ostateczne wyleczenie to jeszcze trochę inna droga, o której właśnie wspomniałam.

  Przepis nr 1 (smarowanko)

  Składniki:

  2 łyżki octu jabłkowego (oczywiście najlepszy ocet zrobisz sama)

  2 łyżki wody

  2-3 bawełniane waciki

  Co robić?

  Wymieszaj w misce wodę z octem, a następnie maczaj waciki w roztworze i nakładaj pieczątki na podrażnioną skórę.

  Uważka:

  Jeśli masz szczególnie wrażliwą skórę, użyj tylko 1 łyżkę octu jabłkowego, za to wody pół szklanki. W przypadku delikatnej skóry dzieci, roztwór powinien być jeszcze słabszy.

  Przepis nr 2 (popitka)

  Składniki and co robić?

  Wymieszaj 2 łyżki BIO octu jabłkowego, z 1/4 łyżeczki sody oczyszczonej (wcześniej sodę „zgaś” niewielką ilością wrzątku) i 1/2 szklanki wody.

  Następnie regularnie wypijaj ten musujący płyn, aż do uzyskania najlepszych rezultatów.

  Natenczas nie stosujesz szklanki numer 3 w kuracji 4 szklanek.

  Uważka:

  Można mieszać ocet jabłkowy z sodą, również z zieloną herbatą i miodem.

  Źródła: homeremediesforlife.com / rapidhomeremedies.com / healthylifecentar.com

  apple/ ssk-ji.info

  Konklużyn

  Jeżeli ma być naprawdę dobrze, musisz iść od ogółu do szczegółu. Odwrotna koncepcja często zadziała, ale tylko na krótką metę. Awatar dobrze odżywiony, silny, pełen życia, energii życiowej, jednak wybity z równowagi, poradzi sobie z samouleczeniem lewą stopą do lusterka.

  Ciało z zespołem metabolicznym, niedożywione, smutne, niedotlenione, zakwaszone, odwodnione nigdy nie może być poddane szybkiej chemioterapii, a nawet wolniejsze (gdy jest na to czas) naturalne metody leczenia mogą nie zadziałać.

  Awatara własnego zawsze należy wysłuchać i dać mu to, czego potrzebuje.

  owocek

  (Visited 10 628 times, 1 visits today)
  Ssk-ji
  Blog ssk-ji.info nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.
  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. lida 2 stycznia 2019 o 17:26

   Kochana Pepsi mam pytanie, co robić jeśli na skórze głowy u 28 latka co jakiś czas wyskakują swędzące krosty. Leczone kilkakrotnie różnymi specyfikami przez deratologa{ w tym antybiotyk) nie przynosza żadnych efektów, może na chwilę, bo później z powrotem to wraca….

   1. Ssk-ji 2 stycznia 2019 o 22:53

    to jest bardzo stary wpis, ale coś tam można wyczytać http://ssk-ji.info/swedzi-mie-glowa-co-robic-czyli-o-atopowym-zapaleniu-skory/

   2. Ewi 26 stycznia 2019 o 23:31

    witaj Pepsi, już wiesz jak prawidłowo stosować sodę do analizy chemicznej tę czystą bez domieszek E500 ze sklepu tylko z apteki, zalać 1 łyż gorącej wody dodać zimnej i wypić z cytryną dużo pre i probiotyków bo wybijamy i pożyteczne bakterie i zioła ,co się tyczy , tej osoby co pisze że ma nerwicę lękową to sama sobie wyhodowała na własne życzenie , a nie od psa, zmienić na cito dietę wszystko tylko surowe soki warzywne , zero cukru, chleba kawy nabiału ziemniaków mąki ciastek alkoholu, przypraw bo są silnie napromieniowane , i chorujemy

  2. Kropla1 2 stycznia 2019 o 17:46

   Od 10 lat mam nerwicę lękową. Oprócz nerwicy miałam refluks a później różne przerosty bakterii w organizmie czyli nawracające bakteryjne zapalenia pęcherza, układu rodnego, zatok. Około 5 lat temu zaczęły się moje problemy na poważnie. Przygarnęłam psa na którego co się okazało miałam straszną alergię co objawiało się dusznościami oraz przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa. Męczyłam się około dwa lata z tym psem , biorąc sterydy. W zatokach utworzyły się polipy itp. przeszłam operację. Po operacji było około dwa lata spokój i problem w te wakacje powrócił. Straszna nadwrażliwość nosa objawiająca się obrzękami, bez wydzieliny. Ten obrzęk pojawia się jeśli tylko położę się w pozycji poziomej, zmiana temperatury, suche powietrze, ostre jedzenie, stres, dym papierosowy. Co trzy dni biorę leki przeciwbólowe i lekarz stwierdza obrzęki małżowin. Robiłam badania krwi na początku choroby wyszła anemia, żelazo – 20 obecnie 100, niski poziom ferrytyny 8,5 (10-291), b12 346, niski poziom kwasu foliowego, hemoglobina 12,14 (norma 12-16) i hematokryt 36,4 (norma 37-47), witamina D w lipcu 20 obecnie 100, ft3 2,66 ( 2,30-4,20), ft4 1,18 (0,89-1,76), robiłam usg tarczycy wyszło ok, tomografia zatok ok, ph moczu rano 6,5, kwas foliowy w momencie rozpoczęcia choroby 6,5 (4,6-18,7), Robiłam analizę włosów. Analiza w skrócie: sód + 215, potas +130, fosfor +59, wapń , cynk i magnez ok. minus – 30, żelazo – 66, srebro – 98, molibden -75, selen -18, mangan – 81, krzem – 80, siarka -18, jod -30, bor -85, stront -94. Kortyzol 20. Leczyłam się na pasożyty.

   Wyniki w czasie rozpoczęcia choroby z nosem z 08.2018:

   LEUKOCYTY 6,04
   ERYTROCYTY 4,39
   HEMOGLOBINA 12,14
   HEMATOKRYT 36,4 (!)
   MCV 83,0
   MCH 27,7
   MCHC 33,4
   RDW 19,6 (!)

   PŁYTKI KRWI 208
   PCT 0,20
   PDW 17,5
   MPV 9,6
   NEU% 58,0
   NEU 3,50
   LYMPH% 3,50
   LYMPH 1,87
   MON% 7,1
   MON 0,43
   EOS% 3,6
   EOS 0,22
   BASO% 0,4
   BASO 0,020

   OB 3

   ALP 60
   SÓD 140 (132-146)
   POTAS 4,3 (3,5-5,5)
   WAPŃ CAŁKOWITY 9,0 (8,1-10,4)
   MAGNEZ 2,3 (1,7-2,5)
   ŻELAZO 20 (37-145)
   WIT. B12 346 (211-911)

   KREATYNINA 0,8 (0,6-1,1)

   TSH 2,816 (0,550-4,780)

   WITAMINA 25 (OH)D 23,60

   IGE CAŁKOWITE 224,00

   FERRYTYNA 8,5 (10-291)

   FT3 2,66 (2,30-4,20)
   FT4 1,18 (0,89-1,76)

   KORTYZOL 20,06

   MORFOLOGIA Z 15.12.2018
   LEUKOCYTY 5,19
   ERYTROCYTY 4,46
   HEMOGLOBINA 12,70
   HEMATOKRYT 39,30
   MCV 88,0
   MCH 28,40
   MCHC 32,2 (!)
   RDW 16 (!)

   PŁYTKI KRWI 205
   PCT 0,20
   PDW 17,5
   MPV 9,9
   NEU% 57,5
   NEU 2,99
   LYMPH% 30,0
   LYMPH 1,56
   MON% 8,4 (!)
   MON 0,44
   EOS% 3,4
   EOS 0,18
   BASO% 0,7
   BASO 0,040

   ROZMAZ Z 15.12.2018:
   GRAN. OBOJĘTN. O JĄDRZE PODZIELONYM 54%
   GRANULOCYTY KWASOCHŁONNE 4%
   LIMFOCYTY 34%
   MONOCYTY 8%

   IKTERIA+

   ŻELAZO 15.12. -100 (PO 3 MIESIĘCZNEJ SUPLEMENTACJI)
   WIT. D 15.12 – 99 (PO 3 MIESIĘCZNEJ SUPLEMENTACJI)

   Pepsi czuję się fatalnie…
   Co mi radzisz jeszcze oprócz terapii 4 szklanek ?

   1. Joanna 3 stycznia 2019 o 10:44

    Wydaje mi się , że warto zainteresować się postem owocowo-warzywnym … a gdy to nie pomoże rozważałabym post wg Lorena Lockman`a. Zdrowia życzę!

  3. Kropla1 2 stycznia 2019 o 17:50

   Od 10 lat mam nerwicę lękową. Oprócz nerwicy miałam refluks a później różne przerosty bakterii w organizmie czyli nawracające bakteryjne zapalenia pęcherza, układu rodnego, zatok. Około 5 lat temu zaczęły się moje problemy na poważnie. Przygarnęłam psa na którego co się okazało miałam straszną alergię co objawiało się dusznościami oraz przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa. Męczyłam się około dwa lata z tym psem , biorąc sterydy. W zatokach utworzyły się polipy itp. przeszłam operację. Po operacji było około dwa lata spokój i problem w te wakacje powrócił. Straszna nadwrażliwość nosa objawiająca się obrzękami, bez wydzieliny. Ten obrzęk pojawia się jeśli tylko położę się w pozycji poziomej, zmiana temperatury, suche powietrze, ostre jedzenie, stres, dym papierosowy. Co trzy dni biorę leki przeciwbólowe i lekarz stwierdza obrzęki małżowin. Robiłam badania krwi na początku choroby wyszła anemia, żelazo – 20 obecnie 100, niski poziom ferrytyny 8,5 (10-291), b12 346, niski poziom kwasu foliowego, hemoglobina 12,14 (norma 12-16) i hematokryt 36,4 (norma 37-47), witamina D w lipcu 20 obecnie 100, ft3 2,66 ( 2,30-4,20), ft4 1,18 (0,89-1,76), robiłam usg tarczycy wyszło ok, tomografia zatok ok, ph moczu rano 6,5, kwas foliowy w momencie rozpoczęcia choroby 6,5 (4,6-18,7), Robiłam analizę włosów. Analiza w skrócie: sód + 215, potas +130, fosfor +59, wapń , cynk i magnez ok. minus – 30, żelazo – 66, srebro – 98, molibden -75, selen -18, mangan – 81, krzem – 80, siarka -18, jod -30, bor -85, stront -94. Kortyzol 20. Leczyłam się na pasożyty

  4. Ania 2 stycznia 2019 o 18:50

   No tak, wiec moje 4 miesieczne dzieciatko ma egzeme🙈 a myslalam ze jem zdrowo, duzo pije itp. A tu masz babo placek. Jak mozna bezpiecznie oczyscic organizm podczas karnienia piersia??? Pepsi mozna???

   1. Ssk-ji 2 stycznia 2019 o 22:47

    kuracja 4 szklanek codziennie, kuracja pestkami z dyni dla dorosłych (i dla dzieci przepis podaję, ale Twoje dziecko jest jeszcze za małe)

    Aby zwalczyć pasożyty, należy na czczo spożyć 25-30 gramów (średnio 2 łyżki) świeżych, pozbawionych łupin, silnie rozdrobnionych nasion dyni. Po około 2 godzinach od spożycia należy przyjąć środek przeczyszczający, w jej przypadku łyżkę oleju rycynowego. Dla pewności kurację można powtórzyć po 2 dniach.
    Aby zabieg był bardziej efektywny, pestki z dyni można połączyć z innym naturalnym lekiem na pasożyty – marchewką. Wymieszaj 3 łyżki startej marchwi, 25-30 g potłuczonych, świeżych pestek dyni i 2 łyżki oleju. Tak przygotowaną miksturę należy zjeść na czczo.

    Po 3 godzinach należy spożyć łyżkę oleju rycynowego, aby wywołać efekt przeczyszczający i wydalić pasożyty. Podczas kuracji nie można nic jeść.

    Pestki z dyni na odrobaczanie dzieci:
    Zmiksuj z mlekiem ryżowym 15-30 g (im młodsze dziecko, tym mniejsza dawka) świeżo wyłuskanych pestek dyni i podaj je dziecku na czczo. Zamiast mleka możesz wymieszać pestki z miodem. Następnie dziecko może zjeść śniadanie.

    Po 3 godzinach podaj dziecku 1-2 łyżeczki oleju rycynowego (u bardzo małych dzieci lub u tych z problemami jelitowymi olej można zastąpić oliwą z oliwek), aby wywołać efekt przeczyszczający.
    W razie potrzeby kurację można powtórzyć po 2-3 dniach.

  5. Kropla1 2 stycznia 2019 o 19:03

   Pepsi pomóż:

   Problemy zaczęły się około 16 roku życia. Dziś wiem, że była to nerwica żołądka. Natomiast lekarze leczyli mnie na helikobaktery a później refluks którego nie miałam i brałam przez 4 lata codziennie leki typu Prazol / Controlloc. Wydaje mi się, że trzeba było poprostu zakwasić żołądek. Po tym tym okresie „leczenia Prazolami” zaczęłam bardzo chorować na infekcjie bakteryjne. Miałam non stop gdzieś jakąś bakterię – pęcherz, pochwa, stawy, zatoki. Oczywiście leczenia antybiotykami. Nastąpił rozwój nerwicy lękowej z agorafobią i alergie. I tak było cały czas. Około 2 lata temu poszłam na operację zatok – przegroda, polipy itp. Rok 2018 – przez pół roku leczenie pochwy wzrost obfity E.Coli oraz Feacalis. Po wyleczeniu miałam bardzo stresujący okres z kupnem nieruchomości i odezwał się nos. Oprócz nosa mrówki na stopach i dłoniach, bardzo zimne stopy i dłonie, mroczki w oczach. Byłam u 8 laryngolgów. Robiłąm wymazy z nosa i testy na alergię obecnie negatywne wyniki. No i przy nosie wyszedł niedobór żelaza i d3. Tarczyca usg, tsh, ft3, ft4 – ok. Mocz ok. Lekarze nie wiedzą co mi jest oprócz tego, że dostaje sterydy i leki przeciwbólowe. Nos w środku puchnie co widać podczas badania endoskopowego – obrzęk małżowin. Przyczyna nieznana. Jest taka choroba która nazywa się naczynioruchowy nieżyt nosa i jest zaburzona równowaga pomiędzy układem współczulnym i przywspółczulnym. Nikt na 100% mi tego nie potwierdził bo nie ma na to badań. Wynika z przedłużającego się stresu. I teraz co dalej. Jakie witaminy brać na odbudowę śluzówki? Co robić?
   Wyniki w czasie rozpoczęcia choroby z nosem z 08.2018:

   LEUKOCYTY 6,04
   ERYTROCYTY 4,39
   HEMOGLOBINA 12,14
   HEMATOKRYT 36,4 (!)
   MCV 83,0
   MCH 27,7
   MCHC 33,4
   RDW 19,6 (!)

   PŁYTKI KRWI 208
   PCT 0,20
   PDW 17,5
   MPV 9,6
   NEU% 58,0
   NEU 3,50
   LYMPH% 3,50
   LYMPH 1,87
   MON% 7,1
   MON 0,43
   EOS% 3,6
   EOS 0,22
   BASO% 0,4
   BASO 0,020

   OB 3

   ALP 60
   SÓD 140 (132-146)
   POTAS 4,3 (3,5-5,5)
   WAPŃ CAŁKOWITY 9,0 (8,1-10,4)
   MAGNEZ 2,3 (1,7-2,5)
   ŻELAZO 20 (37-145)
   WIT. B12 346 (211-911)

   KREATYNINA 0,8 (0,6-1,1)

   TSH 2,816 (0,550-4,780)

   WITAMINA 25 (OH)D 23,60

   IGE CAŁKOWITE 224,00

   FERRYTYNA 8,5 (10-291)

  6. Agasz 2 stycznia 2019 o 23:19

   Hejka, ja trochę poza tematem, ale mam pytanie całkiem dla mnie ważne. Syn ma 21 miesięcy, jakie suple i superfoody dobrze byliby podać? Czy mogą być te dla dzieci z Tib? Napisane jest, że od 3 lat.. stąd pytanie.

   1. Ssk-ji 3 stycznia 2019 o 12:08

    Kiedyś mogły być od 2 lat, obecnie przepisy unijne mówią że od 3. Omega 3 TiB dla dzieci tak, może zjadać 1,5 grama chlorelli i 1.5 grama spiruliny. Niech zacznie od 1/4 tabletki chlorelli This is BIO i bardzo powoli niech zwiększa dawkowanie. Może też ssać 1/2 tabletki D3+K2 TiB, czekamy na dostawę.

  7. Kitosia 2 stycznia 2019 o 23:23

   U mnie wyprysk tylko na prawej ręce-pośrodku . Najpierw strasznie swędzi a później strasznie boli Zaczęło się dwa lata temu.Dzięki za wpis , pora na zmiany..

  8. ula 3 stycznia 2019 o 00:57

   Urzekło mnie zdjęcie jabłuszka… Wygląda tak realnie i smacznie… i kusząco….

  9. anettek 3 stycznia 2019 o 13:40

   Hej Pepsi:)
   Jakie badania koniecznie trzeba by zrobić dzieciakom żeby ocenić czy wszystko gra? Chce zbadać dzieciaki tak profilaktycznie ale za wiele krwi to nie pozwolą sobie utoczyć;) Myślę morfologia, mocz, Crp, glukoza, wit d . Czy coś jeszcze by dobrze było zrobić?

   Dzięki:)

   1. Ssk-ji 3 stycznia 2019 o 15:14

    CRP nie ma potrzeby, chyba że ewidentnie jakieś stany zapalne, raczej zwykła morfologia z OB, no i bardzo ważne 25(OH)D, możesz też zrobić B12 i kwas foliowy, homocysteinę, i żelazo/ferrytynę. Mocz ogólny.

  10. Byłem tam 3 stycznia 2019 o 19:04

   Ośmiomiesięczną Córeczkę wyciągnęliśmy z poważnej egzemy w 4 m-ce dostarczając Jej jelitom właściwych bakterii (kozie serki z gospodarstwa ekologicznego) oraz odstawiając całą chemię z środkami piorącymi włącznie. Doraźnie ulgę przynosił wyciąg z pachnotki dostępny w aptekach bez recepty w kapsułkach – Alergocabs – niweluje zmiany skórne już po 3 dniach. Dieta i tylko dieta z octem jabłkowym przed posiłkami, dobrą solą i kiszonkami😊 Teraz ma prawie 5 lat i zero objawów😉

   1. Magdalena 8 stycznia 2019 o 16:25

    Też mam 8miesieczna córeczkę że strasznym objawami skornymi AZS albo uczulenie na jedzenie. Jak podawać jej ocet jabłkowy rozcienczyc i dac w butelce do wypicia? Pytam bo nie wydaje mi się to bezpieczne w czarnej dup….. jestem …. mamy psa może Mac pasozyryale dyni jej nie dam bo aktualnie na samym mleku modyfikowanym bo ja dawno juz mleko stracilam😐

    1. Ssk-ji 8 stycznia 2019 o 17:32

     dziecku nie podajesz octu do picia, kolagen TiB, witamina C, wywar z kości i chrząstek, tak jak we wpisie.

     1. Byłem tam 8 stycznia 2019 o 20:41

      Witam u naszej Córki AZS ujawniło się gdy zaczęliśmy rozszerzać Jej dietę. Cały czas była na mleku matki. Na wszystkie produkty przyjdzie czas w odpowiednim wieku i to nie był czas octu jabłkowego. Zaczęliśmy od uporządkowania diety. Świetnie sprawdziła nam się dieta Ewy Bednarczyk-Witoszek (polecam filmy na YT gdyż w Jej książkach niestety panuje chaos ;). Generalnie chodziło o nie mieszanie pokarmów jednego dnia (czyli np. jedno białko jako bohater wszystkich posiłków jednego dnia i nie częściej niż dwa dni w tygodniu to samo, resztę dni tygodnia organizm odpoczywa o tych produktów). Zadbaliśmy o Jej jelita (kozie serki z gospodarstwa ekologicznego do dzisiaj stanowią trzon diety Dzieci). Trzecim elementem był odrzucenie wszelkich środków piorących, mydeł i emolientów. … Skórę fajnie nawilża olej kokosowy. Krokiem czwartym była całkowita rezygnacja ze Szczepień, aby nie osłabiać organizmu. I tak jak pisałem w pierwszych trzech miesiącach świetnie sprawdzały się Alergocaps. Dzisiaj moja Córka ma prawie 5 lat i przez cztery lata ujawniła się lekka wysypkowa alergia na mandarynki i jajka. Po tej na jajka nie ma już śladu od kiedy znaleźliśmy dobre ekologiczne jajka 😉 Małymi krokami, konsekwentnie, koniecznie z dala od alegrologów i dermatologów. AZS to nie problem skóry tylko jelit i permanentnych stanów zapalnych organizmu. Organizm sam poszuka równowagi.

     2. Magdalena 8 stycznia 2019 o 21:19

      Próbowałam podawać jej wit C lipisonalna od Ciebie ale nie chciała jej pić podawałam jej ta wit z wodąale nic a nic. A ten kolagen tib jak jej podawać? Ten wywar jest na jelita gotować 24h tylko skąd dostać dobre kości? Wołowe?
      Przepraszam że tak bez ładu i składu pisze.
      Zawsze jak coś mi się dzieje pojawia się u Ciebie wpis który pomaga😃 miałam mieć usunięty woreczek data operacji ustalona…. tydzień przed zrezygnowałam i tak od listopada rodzina mnie straszy że i tak trafię do szpitala bo mam w woreczku dużo małych kamyczków kupiłam rdest i zamierzam je sobie rozpuscic😃 bo boję się tej kuracji z grejpfrutem i oliwą.
      Dziękuję

      1. Ssk-ji 8 stycznia 2019 o 21:40

       łyżeczkę płaską kolagenu TiB (o ile nie ma nawrażliwości na ryby) dosypać do soku z pomarańczy świeżo wyciśniętego i witaminy C troszkę można dołóżyć,

  11. Milena88 19 stycznia 2019 o 15:23

   Witaj Pepsi, mój 3miesieczny synek ma zmiany atopowe i wysypke od 2tygodni, karmie piersią. Podaję mu probiotyk,Wit c w kropelkach, d3 k2 2000jm dziennie. Zmiany smaruje olejem z czarnuszki. Sama zaczęłam suplementów ac olej z wiesiołka, podobno pomocny. Biorę też green&friuts TiB. Dermatolog przepisał maść ze sterydem i antybiotykiem. Ale boję się mu smarować po przeczytaniu ulotki. Waży już 8kg i zastanawiam się czy mogłabym mu podać ten kolagen wraz z sokiem świeżo wycisnietym z marchewki? Z góry dziękuję.

   1. Ssk-ji 19 stycznia 2019 o 19:56

    nie możesz jeszcze Kochana, bo to rybi kolagen,a on jeszcze nie je takich rzeczy, ale Ty możesz zjeść.

    1. Milena88 20 stycznia 2019 o 16:14

     Dobrze tak zrobię. A czy mogę do tego dorzucić odrobinę msm czy sam kolagen z Wit c?

     1. Ssk-ji 20 stycznia 2019 o 17:01

      możesz z MSM

  12. Tyna 24 stycznia 2019 o 19:59

   Witaj Pepsi:) Czy wiesz może jak wyleczyć łojotokowe zapalenie skóry głowy, włosy szybko się przetłuszczają a zarazem skóra głowy jest przesuszona i występuje łupież

    1. Tyna 25 stycznia 2019 o 19:47

     Dziękuję

  13. Meppel 22 lutego 2019 o 21:45

   Dobry wieczór Pepsi.
   Co mogę zamiast oleju rycynowego? Jestem w 36 tc a olej ten powoduje skurcze.
   Mój 10-latek ma krostki na twarzy (policzki) i na brzuchu. Zdecydowanie jest to uczulenie na coś. Dermatolog oczywiście widzi AZS. Smarujemy olejem z ostropestu, teraz konopnym. W zeszłym roku w badaniu wyszły u Niego lamblie a u mnie glista. Leczyliśmy się farmakologicznie + pestki + dieta. Wydaje mi się ze znowu mamy pasożyty. Na dniach będziemy wysyłać próbki i badać, ale że akurat otworzylam ostatnią dynię i wybebeszyłam pestki to zamierzam zrobić kurację.

   1. Ssk-ji 23 lutego 2019 o 09:56

    oliwa z oliwek

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  www.rbt.com.ua/portfolio/

  www.rbt.com.ua

  http://steroidsshop-ua.com