logo

Medycyna postępuje...
Reklama

CZY NIE ZAPOMNIAŁAŚ  WZIĄĆ SWOJĄ WITAMINĘ D3+K2 TiB DO SSANIA?

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Nerki, prosta herbatka na ich oczyszczanie, od czego zawsze zaczynaj detoks, DIY1

  Herbatka jako nr 1 cyklu protokołów oczyszczających DIY.

  Ponieważ wiele osób korzysta z różnych protokołów przeciwko pasożytom, bakteriom, wirusom, czy grzybom w tym cyklu podam różne znane mi protokoły. Jednakowoż nie jestem lekarzem i są to tylko informacje poglądowe.  Niektóre protokoły są bardziej hardcorowe mentalnie, jak protokół korzystania z boraksu (DIY 3) przy mykoplazmie, łuszczycy (i nie tylko), oraz bardziej popularne (chociaż to prawie chłeptanie) jak amerykańskie dawkowanie (DIY 4) nadtlenku wodoru (wody utlenionej), a protokół stosowania  terpentyny sosnowej i ekologicznego oleju rycynowego tutaj (DIY2).

  And reportażyk o krótkim życiu pewnej majowej bio pokrzywy.

  Świat matrixu jest sztormem, którego fale zasilasz programami ego, przede wszystkim strachu. Ale nie ma się czego bać, wszystko jest zmyślone, to gra. Płyń z falą, nie walcz, bądź tylko świadoma. Osoby nieprzytomne (jak większość) miotają się w sztormowej fali, chcą wygrać z wirem, albo się załamują. I bardzo dużo o tym wszystkim gadają.

  Odzyskaj swoją świadomość, zadbaj o ciało, ale nie identyfikuj się ani z nim, ani z tym sztormem. Twoje programy przyciągają energię. Program z chorobą zostanie wzmocniony, tak to działa. Nie myśl, tylko działaj. Rusz ze skrzyżowania.

  Zacznij od oczyszczania nerek, w dopiero następnej kolejności oczyść wątrobę.

  Prosta herbatka na oczyszczanie nerek: 

  Mieszanka składa się z:

  15 g skrzypu polnego,
  10 g pokrzywy zwyczajnej (najlepiej zbieranej na wiosnę),
  8 g rdestu ptasiego,
  6 g dziurawca.

  Taka porcja wystarcza dla jednej osoby na 3 tygodnie.

  Wykonanie:

  Jedną szczyptę (między dwoma palcami, uściślijmy łyżeczkę) mieszanki zalać filiżanką wrzącej wody i zostawić do naciągnięcia przez 10 minut pod przykryciem. Płyn odstawić, będzie potrzebny.

  Następnie odcedzić i pozostałe na sitku zioła zalać dwoma filiżankami wrzącej wody (około 400 ml), po czym gotować na małym ogniu przez 30 minut, a następnie odcedzić i połączyć płyn z poprzednim płynem.

  Dlaczego właśnie tak należy przygotowywać tę herbatę?

  W herbacie nerkowej jest trochę składników, których nie należy gotować, ponieważ rozpadłyby się. Jest jednak składnik, a mianowicie kwas krzemowy, który można pozyskać tylko wtedy, gdy gotujemy herbatę przez 30 minut.

  Herbatę nerkową można pić tylko przez 3 tygodnie 3 razy dziennie:

  Rano na czczo, przed obiadem i przed snem wieczorem, za każdym razem należy pić po pół filiżanki herbaty o temperaturze pokojowej.

  Herbatę nerkową można stosować niezależnie od kuracji totalnej usuwania pasożytów, ale wtedy należy przestrzegać następujących zasad: nie wolno jeść mięsa, a zioła należy pić minimum przez 2, a maksimum przez 3 tygodnie.

  Taka herbata nerkowa będzie również działać nieprzyjemnie na wszystkie robaki jelitowe. Zacznij od oczyszczania nerek, w następnej kolejności oczyść wątrobę. Nie zapomnij o prostej oczyszczającej kuracji 4 szklanek.

  owocek:)

   

   

  (Visited 11 463 times, 4 visits today)
  Ssk-ji
  Blog ssk-ji.info nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. grzegorzadam 22 grudnia 2017 o 14:43

   Doskonały, sprawdzony przepis 🙂

  2. Carrie 22 grudnia 2017 o 16:18

   Znajomy zielarz zawsze powtarzał, że gotowanie skrzypu krócej niż przez pół godziny mija się z celem, a gotowanie pokrzywy dłużej niż 10 minut mija się z celem. Sprawdziłam na sobie – gotowalam skrzyp, a po 20 minutach wrzucałam pokrzywę. I miałam najlepszą…wcierkę do włosow porównywalną z kozieradką, a w bonusie brak rosołkowego zapaszku 😀

   1. grzegorzadam 22 grudnia 2017 o 19:05

    Dłuższe gotowanie na pewno nie zaszkodzi, pisaliśmy tutaj o tym:
    http://ssk-ji.info/krzem-czyli-niedoceniany-klucz-zdrowia-ziemianki-czesc/
    Najlepiej jakby ten skrzyp był zmikronizowany,, bo mieli się ciężko, jak piasek 😉

    Może stąd te 10 minut na pokrzywę?

   2. Monika 22 grudnia 2017 o 19:09

    Potwierdzam. Mnie też uczyła zielarka, że skrzyp trzeba gotować min. 30 minut, żeby otrzymać krzem w wywarze 😊

   3. Ssk-ji 22 grudnia 2017 o 21:40

    no to w takim razie dobrze będzie zmienić na 30 minut

  3. Hanna 22 grudnia 2017 o 16:41

   Filiżanka filiżance nierówna. 200 ml ?

   1. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 11:11

    filiżanka 150 ml, jak będzie 200 też dobrze, to są zioła.

  4. Pani Jeżowa 22 grudnia 2017 o 17:13

   Wesołych i zdrowych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich czytających i obudzonych istot Pepsinowego bloga.

   1. Ssk-ji 22 grudnia 2017 o 21:39

    <3 i nawzajem

  5. Joanna1987 22 grudnia 2017 o 18:13

   Jak to jest z tym dziurawcem. Mam założona spirale, czy ta herbatka będzie kolidować z antykoncepcja?

   1. Ssk-ji 22 grudnia 2017 o 21:37

    podobno dziurawiec miał związek (nieplanowana ciąża) z antykoncepcją hormonalną (pigułki), ale to nie zostało udowodnione, to raz, a dwa, że Ty masz spiralę, a to co innego.

  6. Fuszaczek 22 grudnia 2017 o 18:38

   a czy herbatka sprawdzi się przy kamieniach ? 🙂 zdrówka!

  7. Reginka 22 grudnia 2017 o 19:33

   Pepsi, a co myślisz na temat stosowania Nano-srebra na paciorkowca (wątroba, nerki)? Zaczęłam jakiś czas temu używać, ale nie za bardzo dobrze je toleruję, więc sporo zmniejszyłam zaleconą dawkę. Poza tym wyczytałam (choć zdania są mocno podzielone), że może mieć jednak skutki uboczne, bo to metal ciężki i wprowadzić go łatwo, natomiast usunąć trudno… Czy np. MSM może tę rolę w zakresie paciorkowca też spełnić? – również to używam i nie mam po nim reakcji alergicznych.
   Z góry dziękuję za jakąś podpowiedź i życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)))

   1. Ssk-ji 22 grudnia 2017 o 21:31

    Witamina C TiB, witamina D3 TiB ( w protokole z K2 TiB) oraz surowy miód Manuka , dzięki Tobie też życzę wszystkiego najlepszego <3

   2. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 11:05

    Ludzie, którzy jadają czosnek i cebulę w większych ilościach, mają w swoim krwiobiegu detromycynę, stężoną nawet. Organizm produkuje antybiotyki własne, które są tak silnymi środkami bakteriobójczymi, że ludzie odżywiający się w ten sposób nie chorują. Bakterie nie mają do nich przystępu. Eteryczne olejki cebuli są zbawienne jeszcze pod jednym względem, nie tylko dlatego, że rozpuszczają krew, cebula dostarcza również siarki i te eteryczne olejki cebuli mają zbawienny wpływ na naszą śluzówkę. Jeśli u kogoś wypadłby jakiś nietypowy katar, czy stwierdzi, nie daj Boże, u kogoś zapalenie zatok, to poradzić można następująco:

    ”Utrzeć na tarce do ziemniaków 2 duże cebule, wrzucić do wysokiej koktajlowej szklanki, owinąć jej brzeg wianuszkiem z waty, tak, aby je uszczelnić, by gaz nie wszedł do oczu, tylko do nosa i głęboko oddychać przez 20 minut.
    Taką inhalację przeprowadzać przez kilka dni. Wtedy nie mamy ani jednego gronkowca w zatokach, ani kataralnego, ani w oskrzelikach, ani w oskrzelach, ze względu na to, że wszystkie szczepy gronkowców i złocistych, i zieleniejących, i różne paciorkowce, odporne nawet na antybiotyki, nie opierają się eterycznym olejkom cebuli przesyconym siarką. I to ratuje organizm ludzki. Krojenie cebuli też jest zdrowe. Jeśli ktoś ma zapalenie spojówek na tle gronkowcowym, to jednego dnia ucierać chrzan na tarce, a drugiego dnia ucierać 2-3 główki cebuli i porządnie popłakać. Za tydzień wypłacze chorobę z siebie. I po kłopocie”
    http://ssk-ji.info/jak-w-tydzien-pozbyc-sie-osobistych-pasozytow-2/

   3. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 11:09

    MSM również, bardzo dobry, w linku powyżej.
    Zioła> piołun, wrotycz, glistnik, niezbyt długo, rewelacja.

    Na aluminium krzem w różnych postaciach, skrzyp dobrze wygotowany, zmielony, do picia i w kąpielach,
    jabłczany, kwas jabłkowy- malic acid.

    Przy gronkowcach-paciorkowcach zwiększone dostawy magnezu, pilnujemy
    zimą dobrego poziomu wit.D.

  8. Dorothy 22 grudnia 2017 o 20:46

   Ta szczypta troszkę jest mało sprecyzowana. Zioła w dwa palce można nabrać tyle co prawie nic i tyle co mieści łyżka stołowa, zwlaszcza gdy zioła nie są dobrze rozdrobnione. A gdyby już tak bardzo się nie czepiać o to ile to jest szczypta (zakładając, że to faktycznie ma być szczypta szczypta) to… Serio? Taka znikoma ilość ziół ma dać opisywany tutaj skutek terapeutyczny? Mieszanka jest na pewno ok sama w sobie, ale ta ilość na jednorazową dawkę wydaje się nieprawdopodobnie znikoma albo równa zeru…

   1. Ssk-ji 22 grudnia 2017 o 21:26

    włóż rękę i zagarnij, powiedzmy łyżeczkę od herbaty, tak żeby mieszanki starczyło na 3 tygodnie

   2. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 10:58

    Ta szczypta troszkę jest mało sprecyzowana.”

    Z tą szczyptą za mało, normalnie łyżeczkę nasypać i zaparzyć,

    Pepsi, może popraw w tekście na łyżeczkę od/do herbaty 😉

    1. Ssk-ji 23 grudnia 2017 o 11:31

     już poprawiłam wczoraj :))

  9. Markowski 22 grudnia 2017 o 22:05

   Przepis na Herbatę Nerkową pochodzi z książki R.Breussa i są tam jeszcze inne przydatne przepisy

   1. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 11:14

    Znakomite 🙂

  10. Tosia 22 grudnia 2017 o 22:11

   Co oznacza taka czarna płytka paznokci z pionowymi jakby rysami i postrzępiona na końcach. Tym bardziej że moja mama zawsze miała mocne paznokcie (płytka była ładna i gruba). Bierze wit. C, D3+k2, magnez, msm. Z góry dziękuje

   1. Ssk-ji 22 grudnia 2017 o 23:21

    grzybica?

    1. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 11:13

     Tak, sprtawdźcie przy okazji biuorezonansem i inne obciążenia.
     Doraźnie moczenie w roztworze 10-20% soli ciepła woda, można dodać sody, boraksu.
     Mogą być braki wit z grupy ”B”.

  11. Agnieszka 23 grudnia 2017 o 16:01

   A co zrobić z reszta herbaty?jeśli trzeba wypić po pół filiżanki na dzien to daje półtorej w sumie na dzien a w przepisie są w sumie trzy filiżanki.

   1. Ssk-ji 23 grudnia 2017 o 17:52

    po gotowaniu 30 minutowym będzie mniej

   2. grzegorzadam 23 grudnia 2017 o 19:59

    Wypij po całej , to są zioła 🙂
    Stosuję zawsze ilości x 2 lub 3, bo mniejsze słabiej zauważam 😉
    Na próbę wypij filiżankę, jak przeżyjesz, szklankę 9200 ml) też wciągniesz.
    Gorzkie, fajne, orzeźwiające.
    Teraz sobie robię 3 tygodniowe popijanie piołunu, świetnie się po nim czuję.

  12. Lilianna 24 grudnia 2017 o 17:07

   czyli nie ma sensu wyciskać soku z surowej pokrzywy?

  13. Kats 24 grudnia 2017 o 22:06

   Kochani, a czy dzieć niecałe 4lata może dostać trochę takiej herbatki, czy lepiej stosować tylko kąpiele krzemowe? I jeszcze jedna sprawa, czy to możliwe, żeby po kąpielach krzemowych przeziębienie się pogarszalo zamiast polepszać? Już się zastanawiałam, że może organizm dostaje kopa żeby właśnie przewalczyc chorobsko i stąd trochę np gorączki? Co myślicie?

   1. grzegorzadam 25 grudnia 2017 o 10:59

    Jak ma problemy z nerkami, owszem.

    ”uż się zastanawiałam, że może organizm dostaje kopa żeby właśnie przewalczyc chorobsko i stąd trochę np gorączki?”
    Różne są reakcje zdrowiejącego organizmu, poczytaj Waltera Lasta o tzw. efekcie ozdrowieńczym:

    1. Kats 26 grudnia 2017 o 10:39

     Dzięki Grzegorzadam za odpowiedź:) Z nerkami mam nadzieję nie ma problemu;) Chcę go odrobaczyc i myślę co tu jeszcze mogę zrobić przed, żeby wspomóc organizm. Peps pisała, żeby zacząć oczyszczanie organizmu od nerek, potem wątroba, i próbuje sklecic jakiś sensowny plan działania dla takiego malucha;)

     1. grzegorzadam 27 grudnia 2017 o 10:17

      Tak, od jelit, potem nerek, chociaż te zioła działają i tu i tu powoli i skutecznie.
      Co chcesz odrobaczać? Jaką masz diagnozę?

      1. Kats 27 grudnia 2017 o 14:40

       Szczerze to teraz nie robiłam żadnych badań, kiedyś pediatra rozpisala nam kurację m.in Vernicardisem ale stchorzylam i nie podałam, bo na opakowaniu jest od 5lat a dzieć był wtedy dużo, dużo mniejszy. U nas były sprawy alergiczne z takimi atopowymi odczynami skóry. Trzymamy dietę, młody dostaje różne witaminki, chrupie spirulinke, jakoś pod koniec lata robiłam kurację z goździków i lnu i z tymi alergiczno-skórnymi sprawami jest całkiem elegancko. Ale niestety odkąd sie zaczęło przedszkole to non stop, raz za razem smary i kaszel:/ Dziecko nawet kataru za bardzo nigdy nie lapalo, a teraz non stop przeziębienie. Bankowo coś przywlekł stamtąd:p A, że i ja i mąż też kiedys alergiczni, teraz niby mniej,
       ale pewnie i tak coś w spadku dostał:p Także planuję w końcu się odważyc na ten Vernicardis;) i kombinuję jak to wszystko najlepiej ogarnąć. Dzięki, że jesteście i robicie mnóstwo takiej dobrej roboty, jesteście skarbnicą wiedzy <3

      2. grzegorzadam 27 grudnia 2017 o 15:47

       Także planuję w końcu się odważyc na ten Vernicardis;)”

       Ale to nic innego jak nalewka na ziołach, jest skład na butelce:

       ”Vernicadis zawiera: Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, arcydzięgiel, dziurawiec, mięta, tymianek, wrotycz, glistnik jaskółcze ziele, piołun, kora kruszyny, kminek oraz zioła o działaniu ułatwiającym wydzielanie żółci (przeczyszczającym).”

       I właśnie przez mocny glistnik, wrotycz, piołun niezalecane maluchom.
       Prz atopowych świetnie oczyszczają organizm dziecka kąpiele z solą, sodą, magnezem oraz
       mieszankami ziołowymi i inhalacje nebulizatorem:
       http://ssk-ji.info/glutation-rozpylany-nebulizator-trafia-razu-celu-przelom-leczeniu/

      3. Kats 27 grudnia 2017 o 19:02

       Kurczę, czyli odradzalbys dla małego ten specyfik? Niecałe 4latka ma. Kąpiele robimy, inhaluje sie ostatnio prawie ciągle wu, przez te przeziębienia:p Jeszcze nie próbowałam innych inhalacji muszę przyznać. Myślałam, żeby teraz przy pełni jakoś go oczyścić, to może znowu spróbuje chociaż tymi goździkami, lnem i olejem z dyni? A z mezemtym sobie walniemy Verni 😉

      4. grzegorzadam 27 grudnia 2017 o 19:49

       czyli odradzalbys dla małego ten specyfik? ”

       Niekoniecznie, ale nie ma procedur, wszyscy są postrachani, że mają pełne porteczki-
       dzieci nie i ciężarne też nie.
       Np. piołun może wywołać menstruację, a może spowodować też poronienie, bądź tu mądra.
       Nikt tego nie bada i są osobnicze reakcje.
       Tylko Ty możesz o tym zdecydować.
       Wypróbuj na sobie lub mężu , zauważyłem (moja luźna obserwacja), że dzieci podobne fizycznie do jednego
       z rodziców podobnie reagują na środki jak podobny rodzic ;).
       Nie ma badań w tych zakresach i nigdy nie będzie, koncerny nie zapłacą za analizy czegoś co rośnie
       na trawniku.

      5. Kats 28 grudnia 2017 o 09:20

       Dzięki Grzegorzadam, rozjaśniles mi sprawę <3 Tak właśnie zrobię, jak pisałam, i zaobserwuje nasze reakcje i zobaczymy co dalej 🙂 Młody znowu tak kaszlal w nocy, że szkoda gadać, eh;/ Coś tu jeszcze trzeba zadziałać. Może jeszcze zainhaluje czym innym niż WU, tylko muszę doczytać co i jak.

  14. x 25 grudnia 2017 o 13:29

   Na oczyszczenie nerek polecam pokrzywę i skrzyp polny Dłuższe stosowanie dziurawca może uszkodzić nerw wzrokowy czy to prawda ? na wielu stronach tak piszą

   1. Ssk-ji 25 grudnia 2017 o 15:10

    nie wiem co piszą na wielu stronach, kuracja ta trwa maksymalnie 3 tygodnie i to jest bezpieczny okres

   2. grzegorzadam 27 grudnia 2017 o 13:56

    na wielu stronach tak piszą”

    Nie spotkałem się.

  15. J 27 grudnia 2017 o 13:38

   Witajcie
   mam problem z mamą – jest po usunięciu pęcherzyka żółciowego – miewa częste rozwolnienia – codziennie
   nawet 12 razy dziennie
   jest umordowana, zmęczona tym
   czy jest rada na to? wegiel pomaga chwilowo

  16. Zosiek 11 stycznia 2018 o 09:33

   Mam pytanko, czy w czasie picia tej herbatki można stosować terapię 4 szklankami? 🙂

   1. Ssk-ji 11 stycznia 2018 o 09:44

    można

    1. Zosiek 11 stycznia 2018 o 09:48

     Super, dziękuję za odpowiedź 🙂

     1. 69smerfeta69 26 stycznia 2018 o 17:27

      A gdzie wpleść ta herbatkę? Piję 3 dzień i zaczynam od herbatki, potem kuracja 4 szklanek. Może tak być?

      1. Ssk-ji 26 stycznia 2018 o 19:43

       może herbatkę po 4 szklankach

      2. 69smerfeta69 26 stycznia 2018 o 21:44

       Ok dzięki, w takim razie zmienię kolejność

  17. Aneta D Falkiewicz 18 stycznia 2018 o 16:33

   Pepsi, mogę zrobić rano dwie porcje, jedną wypić na czczo a drugą zabrać do termokubka do pracy? Będzie temp pokojowa i tak, nie?

   1. Ssk-ji 18 stycznia 2018 o 16:38

    moim zdaniem możesz

    1. Aneta D Falkiewicz 18 stycznia 2018 o 16:52

     dzięki 🙂

  18. jabolpan 26 stycznia 2018 o 21:11

   można zauważyć jakieś efekty w czasie picia tej cherbatki, kolor moczu czy coś innego co by swiadczyło i jej działaniu ewentualnie o oczyszczaniu się nerek?

   1. grzegorzadam 3 marca 2018 o 14:30

    Po prostu pij, ilość dobrych składników wyjdzie tylko na zdrowie.

  19. Katerina 3 marca 2018 o 09:07

   A efektem „ubocznym” picia owej herbatki są mocne paznokcie i gęste włosy. 🙂

   1. grzegorzadam 3 marca 2018 o 14:31

    Przy tym zestawie krzem robi swoje 😉

  20. Maga 12 marca 2018 o 23:26

   A czy można stosować zioła suszone z zielarni?

   1. Emanuela Urtica 13 marca 2018 o 08:24

    Można.

    1. Maga 13 marca 2018 o 10:18

     Dziękuję 🙂

  Dodaj komentarz

  Dołącz do Strefy VIP
  i bądź na bieżąco!

  Zarejestruj sięZaloguj się
  Reklama
 • PROMOCJA -10%

  -10% Na wybrane produkty

 • Reklama

  Leczenie Dobrą Dietą

  Jak zarabiać w internecie?

  ebook
  Jak zarabiać przez internet? Jak zarabiać na blogu? e-Book KUP TERAZbaner
 • Dołącz do sterfy VIP i pobierz za darmo!

 • Najnowsze komentarze